Խմբագրական գործի վարպետ, բազմակողմանի փորձառու մասնագետ լրատվության, մշակույթի և հասարակական ոլորտներում։ Հանդիսանում է Newmag հրատարակչության գլխավոր խմբագիրը։
Իգոր Գորովիչ
Արվեստի և դիզայնի միջազգային դպրոցի ակադեմիական ղեկավար։ Գրաֆիկ նկարիչ, պաստառների դիզայներ, Ostengruppe դիզայն֊բյուրոյի համահիմնադիր։ Միջազգային մրցույթների և բիենալեների մասնակից, հեղինակավոր մասնագիտական մրցանակների դափնեկիր։
Լիկա Թումանյան
Հեռուստա-ռադիո եթերների փորձառու հաղորդավար, ով մի շարք հեռուստատեսություններում և ռադիոկայաններում 25 տարվա աշխատանքի ընթացքում ձեռք է բերել ցանկացած իրավիճակում պարզ, հստակ և համոզիչ խոսքի վարպետություն։
Զավեն Գրիգորյան
Համացանցային տեխնոլոգիաների փորձառու մասնագետ, արհեստական բանականության ռազմավար։ 30 տարվա աշխատանքային փորձը գրեթե անհնար է դարձրել ցանկացած տեխնոլոգիայի մասին չիմացությունը։
Արսեն Ավետիսով
Բժիշկ, գիտությունների թեկնածու, առաջնորդության խորհրդատու, պատմողական մտածողության զարգացման փորձագետ։ Մենթոր, քոուչ, ոգեշնչող բանախոս և ձեռներեց։ Գրքերի և մեթոդաբանություններ հեղինակ, International Coaching Academy-ի համահիմնադիր։
Սամվել Մարտիրոսյան
Կիբերանվտանգության փորձագետ, մասնագիտացված հիբրիդային պատերազմների ոլորտում։ Կիբերանվտանգության CyberHUB ընկերության համահիմնադիրն է։ Նաև Metascale թվային մարքեթինգի և աճի ընկերության համահիմնադիրն ու գործադիր տնօրեն է։
Եղիշե Կիրակոսյան
Միջազգային իրավական հարցերով ներկայացուցիչ։
Արթուր Պապյան
Լրագրող, բլոգեր, ՏՏ և մեդիա խորհրդատու։ CyberHUB-AM-ի համահիմնադիր և Երևանի մամուլի ակումբի նախագահ։ Փորձառու փաստերի ստուգման և թվային անվտանգության մասնագետ։